top of page

Komanda

Kas mes esame

Giedre website.jpg

Giedrė Juškienė

Įkūrėja

Esu dviejų dukrų mama, fotografė, pogimdyminė dula. Daug metų dirbau įvairius darbus su žmonėmis, tačiau niekada nesu dirbusi tokio ypatingo ir sudėtingo darbo kaip motinystėje. Skirtinga gimdymų patirtis ir priežiūra Lietuvoje ir Vokietijoje įžiebė viduje didžiulį norą kažką pakeisti, padaryti geriau dėl mamų Lietuvoje, taip nusprendžiau tapti dula ir atvežti mamų palaikymo savanorystės idėją į Lietuvą, kurioje pati savanoriauju gyvendama Berlyne, kuri vadinasi "Supermamas Berlin". O šios idėjos pradininkai yra Šveicarų organizacija www.supermamans.ch

+49 157 37606317

  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

Patricija Kvaselytė

Įkūrėja

Aš esu Patricija, Saulės mama. Jautrumas, likus vienai su dukra ant rankų, pažadino manyje gilų atjautimą, kaip jaučiasi moteris. Taip energetiškai pritraukiau koleges, kurios apsijungė bendram projektui. Dabar suprantu, kad skaudžios patirtys man buvo reikalingos tam, kad padaryčiau tai, apie ką ilgai svajojau. Metų metus vedu konsultacijas, renginius, festivalius moterims. O visas šis projektas yra tik dar vienas patvirtinimas, kad einu teisingu keliu ir Visata mane palaiko. O per mane ir visas kitas pasaulio moteris. 

+37060948491

  • Facebook
  • Instagram
Patricija.jpg
Edita website.jpg
Edita website.jpg

Edita Vyšniauskė

Įkūrėja

Esu pirmakartė mama, susidūrusi su daugybe įvairiausių sunkumų auginant stebuklėlį. Šiame laikotarpyje tapau pogimdyminė dula ir padedu besilaukiančioms bei po gimdymo moterims, šeimoms. Kaip visada tik tapusi mama supranti, ko trūksta mamoms ir kokį svarbų darbą jos dirba auginančios mažylius. Labai džiaugiuosi galėdama prisidėti prie "Namų mama" iniciatyvos įkūrimo ir įgyvendinimo Lietuvoje. 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page