top of page

Kaip viskas vyksta

Family Time

Užsiregistravusi "Namų mama" bendruomenėje, galite tapti Padedančia mama arba Lepinama mama. 

Tapkite Padedančia mama, jei:

- esate mama, kuri vis dar prisimena sunkias dienas ir savaites tik ką po kūdikio gimimo.

- norėtumėte padėti naujai tapusioms mamoms.

- mėgstate susitikti su kitomis mamomis savo kaimynystėje.

- galite skirti valandą-dvi paruošti ar nupirkti šviežio maisto ir atnešti mamai į namus.

Tapkite Lepinama mama, jei:

- Jūs laukiatės.

- jau pagimdėte ar įsivaikinote kūdikį.

- laukiatės ir Jums skirtas gulėjimo režimas.

- esate vieniša mama su kūdikiu arba vyresniu vaikučiu.

- jaučiatės vieniša ir norite susipažinti su mamomis, gyvenančiomis šalia.

Daugiau apie tai, kas yra Padedanti mama.

Lending a Helping Hand

Būnant PADEDANČIA MAMA, Jums reikės skirti šiek tiek savo laiko ir energijos - pagal savo galimybes, susitikti su nauja mama, išklausyti, galbūt pasidalinti savo patirtimi. Jei jau esate mama, žinote, kokie jausmai gali užplūsti tapus mama. Todėl Jūsų atneštas maistas ir skirtas laikas bus didžiulis palaikymas mamai, kuri šiuo metu turi visą energiją skirti kūdikiui.

 

Kas yra PADEDANTI MAMA:

Mes visuomet ieškome entuziastingų mamų, kurios nori prisidėti prie naujų mamų lepinimo savo kaimynystėje. Kai tapsite mūsų "Namų mama" savanorių bendruomenės dalimi, mes padėsime susitikti su naujomis mamomis, kurioms prireiks Jūsų pagalbos. Kai gauname naujos mamos registraciją, paskirstome apsilankymų grafiką tarp Padedančių mamų, kurios gyvena netoliese ir turi laiko. Lepinimas dažniausiai trunka nuo vienos iki keturių savaičių ir apima nuo 3 iki 7 apsilankymų, priklausomai kiek Padedančių mamų tuo metu yra pasiekiamos. Jūs pati nusprendžiate kiek apsilankymų galite skirti (o gal nei vieno šiuo metu) ir galite planuoti laiką pagal savo grafiką. Kartais gali būti mamų, kurios patiria pogimdyminės depresijos požymius, turėjo trauminę patirtį ar neteko kūdikio. Jei esate patyrusi panašius išgyvenimus ar esate tam tikros srities specialistas, būtinai pažymėkite tai pildydama anketą (asmens duomenys nebus naudojami viešai), Jūsų patirtis gali labai padėti naujai mamai.

Daugiau apie tai, kas yra Lepinama mama.

Mother and Baby

Mes pasistengsime surasti labiausiai Jūsų poreikį atitinkantį "lepinimą". Siekiame surasti mamas-savanores, kurios atvyktų pas Jus su maistu ir kurios labiausiai tiktų jūsų situacijai.

 

Gali būti keletas pasirinkimų, priklausomai nuo Jūsų situacijos:

- "standartinis lepinimas" - prasideda pirmą mėnesį po kūdikio gimimo.

- "vėlesnis lepinimas" - prasideda antrą-trečią mėnesį po kūdikio gimimo.

- "lepinimas prieš gimdymą" - jei laukiatės ir Jums skirta ypatinga priežiūra (priešlaikinio gimdymo rizika, privalomas gulimas režimas), galbūt norėsite sulaukti pagalbos iki kūdikiui gimus.

- "skubus lepinimas" - skirtas mamoms, patiriančioms pogimdyminės depresijos požymius, kurios prarado kūdikį ar turėjo kitą trauminę patirtį. Lepinimas yra įprastas tik mes stengiamės surasti Padedančią mamą, kuri galbūt turėjo panašią patirtį arba gali suteikti kokią paramą. Mes nesame specialistai ir negalime suteikti profesionalios medicininės priežiūros, tačiau manome, kad susitinkant su mamomis, kurios turėjo panašią patirtį ir pasikalbėjimas ir šviežio maisto valgymas gali tikrai pagelbėti.

 

Pasirinkti "lepinimą", kuris labiausiai Jums tinka, galėsite prisiregistravusi. "Namų mama" nenori ir negali pakeisti profesionalios medicininės priežiūros ir pagalbos (psichologo, akušerės, kitų specialistų). Jaučiant pogimdyminės depresijos simptomus rekomenduojame kreiptis pagalbos kontaktų skiltyje nurodytais numeriais.

bottom of page